Kontakt Desires

HOVEDKONTOR

Peppercorn & Desires | Redefined Fashion
Industrivej 19 | DK-7430 Ikast
T: +45 88 62 65 62
M: info@desires.dk

INDKØB

Rikke Abild
Indkøbsansvarlig
T: +45 20 96 51 96
M: rikke@redefinedfashion.dk 

ØKONOMI

Kasper Moeslund, CFO
T: +45 61 67 42 41
M: kasper@redefinedfashion.dk

INTERNATIONAL SALGSCHEF

Anders Nielsen
T: +45 20 80 99 00
M: anders@redefinedfashion.dk

 

AGENTURER

BELGIEN

Bert Malschaert
T: +32 477 98 43 69
M: bert@trendtrading.be

FINLAND

Anders Nielsen
T: +45 20 80 99 00
M: anders@peppercorn.dk

GRÆKENLAND

Shop & Trade
Konstantinos Xinas
T: +30 693 2237484
M: konstantinos.xinas@shopandtrade.gr

HOLLAND

De With Fashion Agency
Joyce Versluise
T: +31 6 20 78 87 88
M: joyce@dewithfashion.com

ITALIEN

Blue Area srl
T: +39 06 4544 7464

SPANIEN

BiBaV
T: +34 935116921
M: info@bibav.com

TYSKLAND

Nordrhein Westfalen
Modeagentur
Claudia Schwarz
T: +49 1713 745 1155
M: agentur.schwarz@googlemail.com
 
Baden Wüttermberg
Agentur Peter Kehle
T: +49 7031 682893
M: p.kehle@peterkehle.de

Bayern
  Modeagentur
Dietmar Reiner
T: +49 171 5423076
M: modeagentur.dietmarreiner@web.de

Osten
Showroom Berlin
Agentur Eike Rührold
T: +49 172 7942136
M: eike-urbanstyle@web.de

ØSTRIG

Modeagentur
Dietmar Reiner
T: +49 171 5423076
M:  modeagentur.dietmarreiner@web.de

 

Vi anvender cookies til at give dig den bedste personlige oplevelse på desires.dk samt til analyse og annonceringsmæssige formål. Ved fortsat at browse på webshoppen accepterer du vores brug af cookies. Du kan altid trække din accept tilbage ved at slette vores cookies i din browser.

Læs mere HER!
Pre-loader